Firmamız YİĞİTLER İNŞAAT MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ., kurucumuz merhum EKREM YİĞİT tarafından inşaat firması olarak 1987 Yılında Düzce merkezli kurulmuş olup, 1998 yılında öncelikli kendi inşaat alanlarındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere ahşap dekorasyon sektörüne ilerleyen yıllarda ise sektördeki profesyonel tedarikçi ve çözüm ortağı sorunları nedeniyle ve sürekli ve seri üretim alanındaki boşluğu tespit ederek Mutfak Dolabı ve Kapı Üretimi alanlarında uzmanlaşmanın adımını atmıştır.

Satış ve pazarlama konusundaki seçkin ve kaliteli ürünlerin bayiliği konusunda daima daha ileri gitmeyi, daha geniş kitlelere ulaşıp en iyi kaliteyi sunmayı hedef edinen firmamız, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir. 2500 m² kapalı alan üretim tesisimizde kapalı alan Üretim tesisimizde; güvenilir ve güçlü ekibimiz ve bilgisayar destekli teknolojik makineler ile geliştirdiğimiz modellerde; kaliteli, modern, şık ve kullanışlı ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli ön planda tutmak şartıyla hareket etmekteyiz

Kuruluşumuzdan bu yana hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek, değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yepyeni dünya standartlarındaki ürünlerimizle üretim yapmanın ve satış sonrası hizmet vermenin yanı sıra dünya devleri Miele, Franke, Blanco, Liebherr, V-Zug, Steel, Pera ankastre ürünlerin yetkili satıcılığını da başarılı bir şekilde öncelikle Batı Karadeniz ve bölgesine satış yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Yapıtları ve ürünleri birbirinden ayıran en önemli husus tasarım yöntemlerindeki farklılıklardır. Kişinin çevresinde ister kullansın ister kullanmasın çeşitli nesneler ve objelere bir estetik alışverişi içinde bulunması, onun mutluluğu açısından kaçınılmaz zorunluluktur. Rahat, estetik, ekonomik sağlıklı ve ergonomik tasarımlarla ahşap ve ahşap ürünlerinden hazırlanmış yaşama alanları kişinin kendini özel hissetmesi için gereken ilk adımlardır.

40 kişilik ekibimizle Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerle siz değerli halkımızın hizmetinizdeyiz.

Yiğitler İnşaat Mobilya San.Tic. Ltd. Şti.

Dekostil – Fabrika

Dekostil Fabrika